אביזרים למטבח

זה לא משנה איך תסתכלו על זה – המטבח היה ויהיה לב ומרכז הבית, מקום המפגש העיקרי בין בני הדירה, בין אם בזמן ארוחת הבוקר, ארוחת צהריים וערב, בין אם בהכנת כריכים לילדיכם לקראת צאתם לגנים ולבתי הספר. לכן, על מנת לייעל את עבודתכם במטבח, יצרנו עבורכם רשימה של אביזרים למטבח שכל אחד חייב.

סכינים למטבח

אחד מהכלים השימושיים ביותר בכל בית הוא הסכין, המלך הבלתי מעורער של אביזרי המטבח השימושיים והנפוצים ביותר. ניתן לרכוש סט סכינים איכותי, סכינים בודדים. ההמלצה הרווחת היא לרכוש משחיז לצד סכין מקצועית על מנת לשמור על חדותה.

כלי אחסון ואפייה למטבח

באופן כללי, אביזרי מטבח לא מסתכמים רק במוצרי חשמל כאלו ואחרים, או בסוגי סכו"ם. כך למשל, השימוש בכלי אחסון יכול לשרת אתכם לטווח הרחוק מבחינת סדר וארגון במטבח, יצירת היררכיה והרמוניה ברורה וחיסכון במקום רב. 

או למשל השימוש בכלי אפיה, כמו למשל קערות נירוסטה, מלקחיים, תבניות, נפה, כלי מדידה ועוד. אגב, ניתן להשתמש בכלי אחסון גדולים על מנת לשמור על כלי אפייה מאוחדים במקום אחד ולא מפוזרים ברחבי המגירות והארונות.

כלי נירוסטה איכותיים

כמעט בכל מטבח יככבו כלי נירוסטה כאלו ואחרים. במובן מסויים, הם מקנים קו ייחודי בעיצוב המטבח, קו פשוט ואחיד. כמו כן, טווח המחירים של מוצרי נירוסטה במרבית הזמן נוחים לכל כיס, ומגוון מוצרי הנירוסטה רחב מאוד. כך למשל, ניתן לראות קומקום נירוסטה, קערות, מסננת פסטה נירוסטה למטבח, נפה נירוסטה ועוד מגוון אביזרים למטבח בסגנון.

קולפן למטבח איכותי ידני

מדובר באביזר קטן ונחמד, לצד העובדה שהוא מסייע לנו בפרטים הקטנים בצורה האופטימלית ביותר. קיימים קולפנים ממתכת וקולפני פלסטיק (זולים יותר, פחות איכותיים). ההמלצה היא להשתמש בקולפני מתכת, שישרתו אותנו בעזרת קילוף איכותי, מהיר ונהדר לטווח הארוך. אחד היתרונות של קולפן מתכת הוא חיסכון בחומרי הגלם – בעת קילוף ירקות למשל, עובי הקילוף יהיה דק, כך שחומר הגלם (הירק) ישמר.

כמו כן, קיימים לא מעט אביזרים למטבח שניתן לכתוב עליכם רשימה ארוכה מאוד, אך במאמר זה בחרנו להציג עבורכם את הנבחרים שבין כולם, השימושיים והמומלצים ביותר על מנת שתוכלו לעבוד במטבח הביתי שלכם בצורה יעילה ומהנה.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

רוצים לקבל עדכונים בכל פעם שמאמר חדש עולה לאתר?

תוכן עניינים

הצטפרו לדיוור והשארו מעודכנים!

דילוג לתוכן