אופנה צנועה- הטרנדים החמים של הקיץ

זו שוב העונה ההיא של השנה! השמש בחוץ והטמפרטורות עולות ואין יותר כיף מלגלות את הטרנדים החדשים של הקיץ. כן, אנחנו יודעים שקיץ בדרך כלל אומר להוריד את כל השכבות העבות האלה אבל רק בגלל שהחום גובר לא אומר שאין מקום לאופנה צנועה. המתלחתה שלכם יכולה להינות ממגוון אופציות מהממות, תנועות וחמות כמעט כמו העונה.

 חולצות טריקו מאווררות עם שרוול ארוך

שמש הקיץ הלוהטת פירושה שמזג האוויר בהחלט חם יותר, אפשר למצוא מגוון של המון חולצות  וגזרות אווריריות שמכסות מה שצריך ונותנות מקום לאופנה צנועה לפרוח.  הם משאירות מקום למשחק עם צבעים, הדפסים ועיצובים. 

חצאיות פרחוניות 

אין יותר כיף מאשר להינות מאופנה צנועה ולהביא איתך את הפריחה הקיצית והמשוחררת. חצאיות בד נעימות ודקות שיכולות לבוא במגוון אורכים הן הפריט שאי אפשר בלעדיו החורף בארון. כל כך הרבה שילובים ואפשרויות שאפשר להגיד שזה פשוט חובה.

שמלות עם גומי באמצע 

בקיץ אופנה צנועה אומרת שצריך להינות משמלות שקלות על הגוף ומחמיאות לגזרה שלכם בלי ותר מידי בד שיכביד. שמלות שהגזרה שלהן משלבת גומי יוצרות לגוף צורה מהממת ומחמיאה אך הן כל כך פשוטות להניח על הגוף שזה כמו פשוט ללבוש חולצה ארוכה. בשילוב התיק או השרשרת הנכונה, כל שמלה – פשוטה ככל שתהיה, יכולה להפוך ללוק הכי חם שלכם השנה. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

רוצים לקבל עדכונים בכל פעם שמאמר חדש עולה לאתר?

תוכן עניינים

הצטפרו לדיוור והשארו מעודכנים!

דילוג לתוכן