איך עושים אייליינר מקצועי?

אחד הדברים המורכבים ביותר כשאת מתאפרת הוא מריחת האייליינר. נשים רבות מבזבזות זמן רב במריחת האייליינר בצורה מושלמת ובדיוק מירבי. אז איך תעשי זאת בצורה מקצועית בלי להתעייף?

השתמשי במברשת אייליינר מקצועית

הדבר הכי חשוב במריחת אייליינר בצורה מקצועית הוא המברשת שלו. מברשת דקה ואיכותית אשר אין לה קצוות מפוצלים, תעזור לך ליצור את פס האייליינר המושלם והישר ביותר. קחי בחשבון שיש כמה סוגים של מברשות לאייליינר. בחרי את הסוג המועדף עלייך. 

אימון, אימון, אימון

הדרך המובטחת לקבל פס אייליינר מקצועי היא פשוט להתאמן עליו. ככל שתתאמני יותר על המריחה ותנסי שוב שוב, תצליחי להשיג את התוצאה שאת רוצה. אל תדאגי, זה לא ידרוש ממך יותר מידי אימונים, מספיק שתתאזרי בסבלנות בפעמים הראשונות וכבר תראי תוצאות.

היעזרי במדבקות למריחת אייליינר

אם תרצי מריחה ממש מושלמת ללא מאמץ, תוכלי להיעזר במדבקות למריחת אייליינר. מדובר במדבקות מקצועיות עם תבנית למריחת האייליינר, כך שגם אם תחמיצי ותצאי מהקווים זה יהיה על המדבקה. לאחר מכן את מסירה את המדבקה ויש לך את האייליינר המושלם. במידה ואת לא מוצאת את המדבקות, תוכלי להשתמש בשיטת הסלוטייפ. מתחי רצועת סלוטייפ מכיוון האף (כדי ליצור את הזווית המושלמת) עד לאחרי קצה העין, ומרחי את האייליינר.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

רוצים לקבל עדכונים בכל פעם שמאמר חדש עולה לאתר?

תוכן עניינים

הצטפרו לדיוור והשארו מעודכנים!

דילוג לתוכן