הצבעים הנועזים של קיץ 2022 – נעליים

קיץ 2022, זה הזמן להתחדש עם הנעליים הנכונות. והנעליים הללו צריכות להיות לא רק נוחות ומעוצבות בטעם שלכן (או שלכם). הן בהחלט יכולות להיות בצבעים נועזים, מרהיבים והכי נכונים. וכעת, אלה הצבעים הנועזים, שהולכים לתפוס את העין בקיץ הקרוב. 

סגול חצילי לוהט 

ראשית, אנו לא אומרים שנעליים בצבעים קלאסיים לא יהיו מבוקשות השנה. נעלים או כפכפים בקיץ, בהחלט יכולים להגיע בגוונים הרגילים, אבל אם רוצים משהו נועז, אפשר אחרת. אחד הצבעים הנועזים שנראה בקיץ הקרוב הינו סגול חציל. חלק מהמותגים אף מרחיקים לכת ומציעים גוון זרחני, שאי אפשר להתעלם ממנו. אבל אם חציל סגול הוא לא הצבע שלכם, יש לא מעט אפשרויות אחרות. 

כל גווני הקשת יחד

אוהבים צבעוניות אך קשה לכם להחליט מה הכי יתאים בקיץ השנה? הטרנד הבא ישתלב אצלכם בול. הן בנעלי נשים והן בנעלי גברים, הטרנד של נעלים בצבעי הקשת עומד לשבור שיאים. בדגמים מסוימים נראה קשת מאוד ברורה, כאשר קווים צבעוניים מגיעים האחד מעל השני, החל בסוליה ועד למעלה. בדגמים אחרים, שילובי הצבעים ילכו בצורה אחרת. לדוגמא, פסים אופקיים בצבע אחד ופסים אנכיים בצבע אחר. חלק מהמותגים מבליטים את הלוגו שלהם בצורה צבעונית ואילו אחרים מושכים את הצבע על שטח הנעל, מלבד הלוגו הבולט שצבוע לבן או בצבע בולט אחר. 

צבעי הסוואה בסגנון צבאי 

עוד צבע נועז שצפוי להיות פופולרי השנה, זה למעשה שילוב של צבעי הסוואה. נעלים בסגנון כזה פופולריות לא רק בקרב בוגרי סיירת. ישנם עיצובים גבריים במופגן אך גם סגנונות נשיים, בנעלי נשים המשלבות רכות עם קשיחות. נעלים מסוג זה הולכות נהדר עם דגמ"חים, עם ג'ינסים וגם עם סגנון ביסיק יפה, בצורה לא מתאמצת. 

אדום בוהק, משולב לבן

נעליים לבנות נחשבות לקלאסיות בעיני לא מעט אנשים. אבל אם מחפשים שילוב שבין קזואל לבין נועז, תשמחו לדעת שהשילוב הזה עומד להיות אפשרי: לבן מצד אחד, אדום מצד שני. המדובר בנעליים לבנות עם נגיעות של אדום עז, חושני, אנרגטי ואטרקטיבי. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

רוצים לקבל עדכונים בכל פעם שמאמר חדש עולה לאתר?

תוכן עניינים

הצטפרו לדיוור והשארו מעודכנים!

דילוג לתוכן