השיטה הכי טובה שיש – איך להתאים את העגילים לצבע העיניים?

ישנם עדויות לשימוש בעגילים עוד מימי קדם, עוד אז הבינו את חשיבותם של העגילים לאופנה. הדילמה המרכזית היא איך לבחור את העגילים שהכי מתאימים לך בין כל מגוון האפשרויות. אנו ממליצים לך לקנות את העגילים לפי צבע העיניים שלך ככה העגילים יביטו את העיניים שלך שהם החלון לנשמה. 

אז על מה צריך לשים לב בזמן קנית עגילים?

לבעלות עיניים ירוקות

צבע ירוק הוא צבע רגוע וממלא בחיים – צבע ירוק קהה מקושר לכסף ולצמיחה. הירוק הבהיר מזכירים את האביב ומשדרים רוגע, כנות ומסורתיות. לכן לבעלות עיניים ירוקות יתאימו במיוחד תכשיטים עם אבני עין של אוונטורין, ג'ייד ונמר. לבעלות עיניים ירוקות-אפורות, מתאימים במיוחד עגילים עם אבני אגת, נופך ו/או מלכיט.

כמו כן, אפשר לשלב צבעים משלימים (מנוגדים). צבעים מנוגדים מבליטים אחד את השני והניגוד בינהם יוצר יותר עניין. הצבע המנוגד של ירוק כהה הוא אדום וצבע המשלים של ירוק בהיר הוא צבע סגול. אז עם תוסיפי עגילים עם נגיעות של אדום (אם את בעלת עניים ירוקות קהות) או סגול (אם העניים שלך ירוקות בהירות) זה יעזור מאוד להבליט את העניים הירוקות שלך.

לבעלות עיניים כחולות 

צבע כחול מקושר לאמינות ורוגע, כחול קהה משדר ניסיון והצלחה ואילו כחול בהיר מעניק תחושה ידידותית. לכן לבעלות עיניים כחולות מומלץ תכשיטי זהב ועגילים בעלי תוספות של צבע טורקיז, אבן אגת שחורה ואבנים בגוון כתום. 

כמו כן, צבע משלים של כחול כהה הוא צבע כתום-צהוב וצבע משלים לכחול בהיר הוא צבע כתום. צבע כתום משדר אנרגיה ודינמיות שהולכות ביחד עם הצבע הכחול שמשדר תחושות של ידידות והצלחה. אבן אגת שחורה בעגילים תשדר יכולת של השפעה חזקה. בנוסף אפשר להדגיש את העניים הכחולות בעזרת תכשיטים עם אבני לאפיס לזולי אשר בעלות צבע כחול נפלא.

לבעלות עיניים חומות 

צבע חום משדר מוסר בריא, הוא מדגיש אלגנטיות ואמינות. עגילים המשלבות גוונים הבהירים יחמיאו מאוד לעניים החומות שלך. למשל, צבע ורוד הוא משדר נשיות ותום שמשתלב היטב עם מה שמשדר הצבע החום. כמו כן, שילוב חום קהה עם צבע ורוד מוסיף ערך של ניגודיות ורצינות ללוק שלך. אם את חובבת סגנון וינטג' שילוב של חום עם בז' ושחור מחברים מאוד לסגנון ויוצרים תחושה של קלאסיות עם רצינות אך בוא זמנית משדר תחושה חמה ומזמינה. 

לסיכום

צבע העיניים הוא משהו לרוב משהו שאי אפשר לשנות ללא ניתוח או עדשות מגע צבעוניות. על כן חשוב לדעת לשלב את העגילים כדי שידגישו היטב את העניים שלך. צבע הוא חלק משמעותי ובלתי נפרד במיתוג שלך ובעיצוב אישי של הלוק שלך, ולכן מהווה שיקול הכרחי בזמן בחירת העגילים המתאימים לך אישית. כמובן לאחר בחירת העגילים זה הזמן גם לבחור להם שרשראות, צמידים וטבעות מתאימים.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

רוצים לקבל עדכונים בכל פעם שמאמר חדש עולה לאתר?

תוכן עניינים

הצטפרו לדיוור והשארו מעודכנים!

דילוג לתוכן