התניידות עם קורקינט חשמלי זה הכי!

כל הסיבות לבחור להתנייד עם קורקינט חשמלי

בשנים אלה, הקורקינט החשמלי הפך לתופעה לאומית של ממש. יותר ויותר אנשים מגלים אותו ככלי תחבורה נהדר, מסיבות רבות. בכתבה זו, נתייחס ליתרונות הגדולים ביותר של השימוש בקורקינט חשמלי, וננסה קצת להסביר למה כל כך הרבה אנשים עושים בו שימוש יומיומי. 

עוקף את הפקקים

כיום, מצב התחבורה בישראל אינו מרקיע שחקים, וזאת בלשון המעטה. הערים נעשות צפופות יותר ויותר, הפקקים רק מחמירים, והתחבורה הציבורית לא מצליחה להוות פתרון הולם. כאן, נכנסים הקורקינטים החשמליים, אשר מהווים פתרון נהדר עבור רבים. בערים הגדולות, קורקינט חשמלי מאפשר לרוכבים לעקוף את הפקקים בקלות, ולכן מהווה דרך מהירה בהרבה להגיע ממקום למקום. במקום אוטובוסים ארוכים, שעושים סיבובים בכל העיר, ובמקום להתעסק עם מכונית, חנייה במקומות צפופים והעלויות הגבוהות שכרוכות בטיפול בה, קורקינט הינו פשוט וקל בהרבה. הוא חוסך את רוב כאבי הראש שבתחבורה העירונית, ואף מהיר יותר מהאלטרנטיבות. 

מחיר משתלם

בנוסף להיותו פתרון תחבורתי נוח ומהיר, הקורקינט החשמלי מגיע במחיר זול באופן יחסי. הוא כמובן זול בהרבה מהחזקת אוטו, ועלויות הביטוח, הדלק והחנייה בערים. בנוסף, הוא מוצלח במיוחד גם כפתרון תחבורתי חד פעמי. כיום, השכרת קורקינטים חשמליים הינה זולה יותר מתמיד, בעקבות התחרות הגדולה בשוק. כך, בפעם הבאה שבה אתם מתלבטים בין אוטובוס ומונית, מומלץ מאוד לשקול גם השכרת קורקינט. 

כלי תחבורה סביבתי

בתקופה זו, אנו מבינים יותר מתמיד את החשיבות העצומה בשמירה על כדור הארץ. ההתחממות הגלובלית רק הולכת ומחריפה, כאשר כלי התחבורה מהווים אחוז משמעותי מפליטת גזי החממה. לכן, כיום ברור מאי פעם כמה חשוב שכל אחד יעשה את חלקו כדי לשמור על כדור הארץ, למען העתיד של כולנו. לשמחתנו, הקורקינט החשמלי הינו צעד נהדר בכיוון זה. הוא הפתרון התחבורתי הסביבתי ביותר כיום, כאשר הזיהום של מכונית ממוצעת הינו פי 40 מקורקינט באותו מרחק נסיעה. לכן, הבחירה לנסוע בקורקינט חשמלי הינה גם בחירה לקחת חלק בהגנה על הסביבה

Electric Scooter in Urban Setting
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

רוצים לקבל עדכונים בכל פעם שמאמר חדש עולה לאתר?

תוכן עניינים

הצטפרו לדיוור והשארו מעודכנים!

דילוג לתוכן