כספות – השקעה בטוחה לטווח ארוך

כספת ביתית או משרדית מהווה פתרון בטוח ומשלים לחפצי ערך מסוגים שונים. בין אם מדובר במסמכים חשובים אליהם הגישה מוגבלת, תכשיטים שעוברים במשפחה ויש לשמור עליהם מכל משמר או כל דבר אחר בעל ערך סנטימנטלי או כספי גבוה עבורנו – כספת אישית תבטיח את השקט הנפשי שלנו כי כל מה שחשוב לנו נמצא בידיים טובות. אז אילו סוגי כספת קיימות וכיצד בוחרים את הנכונה ביותר?

עמידה בתנאי חברות הביטוח

אם מדובר בכספת שנועדה לאחסן פריטים אותם אנו מעוניינים לבטח, מומלץ לבדוק אם הכספת שבחרנו אכן עומדת בתנאי הביטוח הנתון. אין סוג או דגם אחד של כספת שיתאים לכל פוליסה באשר היא וזו בדיוק הסיבה שיש לבחון מול חברת הביטוח את התנאים בכל פוליסה מחדש. 

התאמה בין הצורך לסוג הכספות

לפני שמחליטים לרכוש כספת, מומלץ לחשוב על מה היא עתידה להכיל. כך, ניתן לדייק בהזמנה של הכספת האידיאלית שתתאים לנפח האחסון הדרוש. אלו מספר שימושים נפוצים עבור כספות:

  • כספות לאחסון צ'קים באירוע
  • כספות לאחסון מסמכים 
  • כספות לשמירה על אביזרים קטנים כמו מפתחות או כרטיסים
  • כספות לשמירה על תכשיטים 

לכל שימוש יש להתאים את הכספת הייעודית לו וכך לקבל את המוצר הטוב ביותר שישרת אותו לטווח הארוך ביותר. 

מנגנון פתיחה ונעילה

כיום ניתן למצוא מגוון רחב במיוחד של כספות עם מנגנוני פתיחה שונים מהם ניתן לבחור את המתאים ביותר. ניתן להזמין כספת הנפתחת עם מפתח, כרטיס מגנטי, קוד אישי ועוד. בחירה במנגנון הפתיחה והנעילה הנוח ביותר תלויה גם בתדירות השימוש בכספת ומי עתיד להשתמש בה. 

האם חשוב לקבע את הכספות אל הקיר?

ברוב המקרים אנשי המקצוע בתחום ממליצים לקבע את הכספת לקיר, אלא אם כן מדובר בכספת ניידת כמו במקרה של כספת צ'קים לאירוע, שניתן לנייד ממקום למקום. קיבוע הכספת הוא עוד חתיכה בפאזל של ההגנה על החפצים שלנו. ניתן להיעזר באנשי מקצוע לקיבוע כספת, לעשות זאת לבד עם אביזרי הקיבוע הנכונים או לבחור בהתקנה נסתרת שלרוב מתבצעת על ידי אנשי מקצוע. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

רוצים לקבל עדכונים בכל פעם שמאמר חדש עולה לאתר?

תוכן עניינים

הצטפרו לדיוור והשארו מעודכנים!

דילוג לתוכן