משתבחים עם השנים – 5 היקבים המומלצים בישראל

  • יקבי רמת הגולן

יקבי רמת הגולן הם אחד היקבים הגדולים בישראל. היקב מייצר בכל שנה כמות רבה מאוד של בקבוקים, כאשר לא מעט מהם מיוצאים לחו"ל. היקב מקפיד על כשרות כך שגם אם אתם שומרים על כשרות המוצרים של היקב בהחלט יכולים להתאים לכם. מרכז המבקרים של היקב שוכן בעיר קצרין ואתם בהחלט מוזמנים לבוא לביקור. 

  • יקבי גוש עציון

יקבי גוש עציון עושים שימוש בענבים שגדלים בהרי יהודה וגוש עציון, אזורים שנהנים מאקלים קר ויבש. היקב מצעי לכם להגיע לביקור, ולהנות ממרכז מבקרים עשיר. את הביקור תוכלו לשלב כמובן יחד עם סיור באתרים השונים שיש לגוש עציון להציע לכם.

  • יקב צרעה

יקב צרעה השוכן בעמק האלה הוא יקב לא גדול שמציע יינות איכותיים במיוחד. במסגרת ביקור בעמק האלה, מומלץ לקפוץ ליקב ולקחת אתכם הבייתה כמה מהיינות המובחרים שהיקב מציע לכם. 

  • יקב פסגות

יקב פסגות הוא יקב שהתחיל בתור יקב בוטיק, ומהר מאוד הפך להיות יקב מסחרי שמייצר כמות רבה של יין. במרכז המבקרים של היקב תוכלו להנות ממסעדה ואפילו אולם אירועים שמאפשר לכם לחגוג את האירוע שלכם בתוך היקב.

  • יקבי ברקן

יקבי ברקן שוכנים בעיר אריאל, והם מאפשרים לנו להנות מענבים שגדלים בהרים הגבוהים של השומרון. יקבי ברקן מציעים לכם מגוון יינות, כאשר תוכלו לקנות לא מעט יינו של היקב בלי לשלם הרבה. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

רוצים לקבל עדכונים בכל פעם שמאמר חדש עולה לאתר?

תוכן עניינים

הצטפרו לדיוור והשארו מעודכנים!

דילוג לתוכן