קישוטים שצריך ליום הולדת

שנה אחר שנה, הילדים שלנו גדלים והם מצפים אל ימי ההולדת שלהם, זמן קצר לאחר הסיום של יום ההולדת שלהם באותה השנה, הם כבר צופים ומחכים בקוצר רוח אל יום ההולדת הבאה. ולכל יום הולדת יש את החשיבות הרבה שלו כלפיי הילדים והם כמובן מצפים להמון דברים בזכות ימי ההולדת שלהם. בשביל למלא את כל הציפיות שלהם ולעמוד ברף של ההתרגשות הנדרשת לרוב הפעילות ההורית מרובה והמון פעמים מרוב כל העומס אנחנו שוכחים את כל מה שהופך את יום ההולדת הסטנדרטי ליום הולדת פשוט מדהים, ואלה הם כמובן הקישוטים של המסיבה, קישוטים ליום הולדת ועוד.. הקישוטים בדרך כלל הם אלה אשר ימחישו באופן הכי בולט לעיני הילד/ה את ההבדל בין עוד יום רגיל בבית לבין יום הולדתו. קישוטי יום הולדת יפים יספקו את כל התשתית שיש לגבי האווירה המרגשת והמיוחדת שיש ביום ההולדת.

בלונים ליום ההולדת

כולם יודעים שכדי לחגוג ולציין יום הולדת כמו שצריך, יש צורך בבלונים, והרבה. תוכלו למלא את הבית בבלונים בצבע האהוב על חתן/כלת השמחה. כיום תוכלו גם להשיג מגוון רחב של בלונים מיוחדים כמו בלוני הליום, בלונים שקופים, בלוני צורות, בלוני לד והאהובים עלינו ביותר – בלוני מספרים על פי גיל החוגג. לקבלה של אפקט מרשים הרבה יותר, תוכלו לשלב מגוון סוגי בלונים יחד לקבלת עיצוב חגיגי וצבעוני במיוחד!

שלט גדול עם המוטיב של המסיבה

כיום יותר מתמיד אנחנו מוצאים יותר ויותר מסיבות יום הולדת לפי נושאים. אם זה המצב גם אצלכם השנה ואתם מתכננים מסיבת יום הולדת עם מוטיב כזה או אחר, תוכלו להכין שלט ענק בשביל הכניסה לפי המוטיב של יום ההולדת. לדוגמא, אם יום ההולדת במוטיב של מסיבת פ'יגמות, תוכלו להדביק על השלט הרבה פנסים בעלי שמות של כל המשתתפים במסיבה כך שכל אחד שנכנס למסיבה יוכל לקחת את הפנס שמיועד לו או לה.

עיצוב שולחן יום ההולדת

לקשט את שולחן המסיבה יכול להיות כל כך כיף! בין אם אתם עורכים מסיבת יום הולדת, ארוחת ערב חגיגית, או מסיבה לכל אירוע אחר, עיצוב המסיבה המושלם חייב לכלול בתוכו גם את שולחן המסיבה. יש אינסוף אפשרויות בכל הנוגע להוספת נגיעות אישיות. השתמשו בצבעים עזים לאווירה עליזה, ואל תשכחו הרבה בלונים, כלי הגשה מיוחדים, כלי אוכל צבעוניים, מפת שולחן מעוצבת ואפילו חצאית שולחן מגניבה, כל אלה יוסיפו לאוירה החגיגית ויהפכו את המסיבה לצבעונית ומושקעת! הניחו סידורי פרחים ונרות יפים במקומות יצירתיים סביב שולחן המסיבה כדי להוסיף כשרון ואלגנטיות. בדים מפוארים, סלסולים ודגלים יכולים להפוך את המסיבה הפשוטה ביותר למשהו מרהיב.

עם קצת דמיון, ועם קצת קישוטים ליום הולדת, אתם יכול להפוך את מסיבה שלכם לסצנה קסומה שהאורחים שלכם יאהבו ולא ישכחו לעוד הרבה מאוד זמן לפחות!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

רוצים לקבל עדכונים בכל פעם שמאמר חדש עולה לאתר?

תוכן עניינים

הצטפרו לדיוור והשארו מעודכנים!

דילוג לתוכן