רשתות צל – הפתרון המושלם לבריכה ביתית

בריכה ביתית היא בגדר מותרות של ממש. אין דבר נפלא יותר מהשתכשכות במים בימי הקיץ הלוהטים בישראל. אך כל בריכה ביתית מגיעה עם מספר אביזרים הדרושים לתחזוקה השוטפת שלה, לרבות רשת צל חזקה ועמידה. אין ספק שרשתות הצל הן הפתרון האידיאלי לשמירה על הבריכה הביתית שלכם. 

גורמים לבחירת רשת צל

רשתות צל יכולות להגיע בצורות וגדלים שונים, לכן יש לקחת בחשבון את כל הפרמטרים הרלוונטיים בטרם תבחרו את רשת הצל לבריכה הביתית שלכם. יש להתחשב בגודל הבריכה, הגישה לבריכה, סוג הרצפה או הקרקע של השטח המקיף את הבריכה, וכן רצונם של בעלי הבריכה- האם מדובר בהצללה קבועה או עונתית בלבד. באם שטחה של הבריכה הביתית כולל גם מקומות ישיבה או אפילו עמדת גריל, מומלץ לבחור רשתות צל שיאפשרו כיסוי והצללה של כל המתחם.

רשתות מסננות קרינת UV

אחד האלמנטים החשובים ביותר בעולם רשתות הצל הוא סינון קרינת השמש בקיץ הישראלי הלוהט. רשת טובה תספק עמידות בפני קרינת השמש ותמנע את התחממות מי הבריכה ואת הבלאי שעלול להיגרם מחשיפת יתר לשמש, וכן תעניק הצללה איכותית של השטח אותו אתם מבקשים לכסות. 

רשתות בהתאמה אישית

היתרון הגדול של רשתות צל היא היכולת לבחור את הגודל המדויק בהתאם לשטח הנדרש לכיסוי והצללה. בכל חנות המוכרת רשתות צל ניתן לבקש את המידות המותאמות עבור הבריכה הביתית שלכם, שיעניקו לכם ראש שקט בימי הקיץ ובכלל. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

רוצים לקבל עדכונים בכל פעם שמאמר חדש עולה לאתר?

תוכן עניינים

הצטפרו לדיוור והשארו מעודכנים!

דילוג לתוכן