10 המשרות המבוקשות בהייטק

לעיתים נדמה כי עבודה בהייטק היא משאת נפשם של כמעט כל הישראלים. חשוב להבין שבתעשיית ההייטק הטכנולוגיה משתנה כל העת ובהתאם גם הביקוש למקצועות השונים. במאמר זה נציג 10 מהמשרות שנחשבות כיום למבוקשות ביותר בתעשייה כאשר הראשונה שבהם היא, frontend developer. הביקוש עבור עובדים במשרה זו הוא בדגש על מועמדים המתמחים ב-Javascript.  בהמשך המאמר נציג 9 משרות נוספות המבוקשות בתחום.

עבודה בהייטק

משרת עבודה בהייטק שנייה המבוקשת במיוחד הוא למפתח Open source.  הביקוש למשרות פיתוח בקוד פתוח נובע מהיתרונות של פיתוח בקוד פתוח בנוגע למהירות, לגמישות ולהתאמות לצרכי השוק המשתנים. משרה מבוקשת שלישית שניתן לציין הוא עבור אנשי Devops. כמעט לכל חברת תוכנה דורשות איש או צוות Devops בחברה. כיום והתחום נמצא כיום בפריחה.

אלגוריתמאים

המשרה הרביעית עבור עבודה בהייטק לה יש ביקוש בעת הזו הוא עבור אלגוריתמאים. הביקוש בתחום האלגוריתמיקה כולל עבור מומחי אותות, עיבוד תמונה ועוד. בתחום זה דרישות הסף גבוהות במיוחד בהשוואה לתפקידים אחרים וההשכלה האקדמית המבוקשת היא  לתארים מתקדמים וניסיון עבודה מוכח.

בודקי תוכנה ואבטחת מידע

מקצוע ה-QA נעשה חשוב בעת האחרונה. עבודה בהייטק בבדיקות תוכנה היא המשרה החמישית ברשימה שלנו. כל מוצר דיגיטלי שמפותח היום צריך לעבור בדיקות מקיפות על ידי צוות QA שיבצע בקרה על התהליך והקוד. משרה מבוקשת שישית היא מאבטחי אבטחת מידע וסייבר. אנשי אבטחת מידע וסייבר נדרשים כיום במגוון ארגונים שונים בתעשיית ההייטק ומחוצה לה.

פיתוח מערכות Embedded Linux 

ממשיכים הביקושים למומחי עבודה בהייטק המנוסים בעיקר בתחומי קצה ספציפיים כמו, Linux וזה התחום השביעי שברשימתנו. המשרה המבוקשת השמינית שברצוננו לציין הוא ניהול מוצר. העלייה  בביקוש הם לאנשי מוצר מחברות און ליין, אבטחת מידע, משחקים, סייבר וביג דאטה. 

מנהלי קמפיינים

ההצלחה של תעשיית האונליין בארץ מתרחבת ואיתה עולה הביקוש למנהלי קמפיינים דיגיטליים. זה המשרה השמינית שרצינו לציין. בתחום זה גם המשרה התשיעית ברשימה, Online Marketing Manager. המשרה האחרונה שרצנו לציין היא ניהול רשתות תקשורת וענן. התחום של פיתוח תקשורת נתונים ותשתיות הלך וגדל משמעותית והביקוש צפוי עוד לעלות.

עבודה בהייטק – מנהלי קמפיינים

לסיכום הנושא, עבודה בהייטק היא דינמית ורמת הביקוש של התפקידים השונים משתנה כל העת. במאמר מנינו 10 מהמשרות המבוקשות נכון להיום. חשוב להבין שלא מנינו לפי סדר הביקוש והדבר אינו מדויק.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

רוצים לקבל עדכונים בכל פעם שמאמר חדש עולה לאתר?

תוכן עניינים

הצטפרו לדיוור והשארו מעודכנים!

דילוג לתוכן